خـــــانه
ثبت نام
   
         
         
  مشخصات شناسنامه ای   شرایط و ضوابط  
قوانين و مقررات عضویت در سامانه الکترونیکی آموزش کارکنان شهردای تبریز:

1- عضویت در این سایت محدودیتی ندارد؛ اما قوانین و قواعدی که در ذیل می‌آید، لازم‌الاجرا هستند. در صورت موافقت با این قوانین، بر روی چک‌باکس کلیک کرده و فرآیند ثبت‌نام را کامل نمایید؛
2- از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانين جاري کشور جمهوري اسلامي ايران، مشمول عنوان جرم شود پرهيز شود.
3- کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام نداشته و تعهد می‌نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح در وب‌سایت وارد نماید. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.
4- کاربر تعهد می‌نماید هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وبسایت آموزش الکترونیکی شهرداری تبریز اصلاح نماید. در غیر این‌صورت، این وب‌سایت هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال تبعات ناشی ازعدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
5- خدمات و محتوياتی که توسط این سامانه تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... ای وب سایت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد.
6- ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی این وب‌سایت و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت امکان پذیر است.
7- وب‌سایت آموزش الکترونیکی شهرداری تبریز اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

موافقت نامه
با علم به قوانین فوق، کاربر این وب سایت می شوم.  


 
  نام :
نام خانوادگی :
نام پدر :
کـد ملی :
میزان تحصیلات :
  رشته تحصیلی :
   
واحد سازمانی :
محل خدمت :
پست سازمانی :
  نوع استخدام :    
  شغل فعلی :
   
تلفن منزل :
تلفن محل کار :
موبایل :
آدرس منزل :
آدرس ایمیل :
  نام کاربر-کد ملی:
   
رمز عبور :
تکرار رمز :
جنسیت :
 
ثبت نـــام
 
           
    0